Фільтроперліт – перлітовий фільтрувальний порошок

Перлітовий фільтрувальний порошок - екологічно чистий, нетоксичний матеріал, який отримується з вулканічних перлітових порід, за допомогою термічної та механічної обробки. Використовується для фільтрації різних суспензій, в тому числу цукрових сиропів, соків, пива, вина, рослинних і технічних мастил, нафтопродуктів. 

Фільтрувальний порошок або фільтроперліт це матеріал, який отримують в результаті обробки спученого перлітового піску. Ефективність матеріалу пояснюється тим, що шар фільтроперліту утворює систему сполучених мікроканалів, при проходженні яких мілкодисперсні частинки затримуються в намивному шарі, а освітлена рідина проходить через фільтр. 

Фільтроперліт має широку сферу застосування в промисловості. Використовують його в різноманітних фільтрах. На сьогоднішній день найчастіше цей матеріал використовують в технологічних процесах де передбачене використання фільтрів намивного напірного та вакуумного типу, які довели свою ефективність та економічність в різноманітних галузях, а саме: фільтрування цукрових сиропів, фільтрування крохмалепатоки,  фільтрування пива, фільтрування виноматеріалів, фільтрування фруктових соків, фільтрування стічної та питної води, фільтрування молокопродуктів, фільтрування олії, фільтрування технічних масел, фільтрування нафтопродуктів, фільтрування антибіотиків та ін.